Dziś w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach miała miejsce uroczysta zbiórka, podczas której nastąpiło odwołanie dotychczasowego komendanta mł. bryg. Mirosława Wiktora w związku z jego przejściem na emeryturę. Na jego stanowisko został powołany bryg. Olgierd Koźmiński.
Nowy komendant, to wieloletni pracownik Wydziału Operacyjnego Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach i zarazem mieszkaniec Mysłowic. Dotychczasowemu komendantowi życzymy owocnego odpoczynku, a nowemu owocnej pracy.
























![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













