Od dzisiaj (22 kwietnia) częściowo zniesione zostaną ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu miasta. Dzięki temu ponownie zostało otwarte Biuro Obsługi Mieszkańca. Jednocześnie jednak może tam przebywać maksymalnie 5 osób.
Mając na uwadze trwający stan epidemii, urzędnicy proszą, aby w miarę możliwości mieszkańcy załatwiali sprawy urzędowe telefonicznie lub przez internet.
Źródło: Urząd Miasta Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













