W ciągu dwóch ostatnich miesięcy Szpital nr 2 im. dr. Tadeusza Boczonia otrzymał dużo pomocy od instytucji i osób prywatnych. O tym, jak radzi sobie placówka w czasach epidemii, opowie jej dyrektor Grzegorz Nowak. Rozmawia Agnieszka Maliszczak-Hanzel.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












