W ubiegły piątek zespół „Piersi” odwiedził podopiecznych Świetlicy Terapeutycznej z Brzęczkowic. Spotkanie było również okazją do rozmowy z zespołem. W wywiadzie pytamy o fenomen utworu „Bałkanica” oraz płytę zespołu, która w październiku pojawiła się na półkach sklepowych.
Muzycy opowiadają również o swoich najbliższych planach.
{mp4remote}/images/itvm/2013/11/gitvm-piersi.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


