W najbliższą sobotę radni dzielnicy Stare Miasto zakasają rękawy i wezmą się do prac ogrodniczych na skarpie w Parku Zamkowym. Przyjść i pomóc może każdy.
Chodzi o skarpę w sąsiedztwie stadionu Górnika 09 i Przedszkola nr 8. Staromiejscy radni postanowili ją uporządkować i upiększyć.
– Jakiś czas temu rozpoczęliśmy prace porządkowe na skarpie, która znajduje się przy boisku Górnika 09. Rośliny potrzebują naszej pomocy. Jeżeli lubicie prace ogrodowe i macie ochotę odstresować się wśród zieleni, to zapraszamy. Pracy jest wiele – mówią członkowie Rady Dzielnicy Stare Miasto.
Prace wystartują w sobotę 20 czerwca tuż po godz. 8.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













