Jesteś uczniem którejś z mysłowickich szkół ponadpodstawowych i możesz się pochwalić dobrymi ocenami na świadectwie? Teraz mogą Ci one przynieść nie tylko dumę, ale także nagrodę w postaci darmowego kursu nauki jazdy.
– Dzięki współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Kama zapraszamy do udziału w konkursie świadectw, w którym nagrodą jest kurs prawa jazdy kat. B o wartości 1 700 zł – mówi Piotr Olszowski, prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice.
Wygra uczeń z najlepszą średnią na tegorocznym świadectwie, w którego rodzinie dochód na jednego członka nie przekracza kwoty 675 zł netto.
– Kserokopię cenzurki wraz z zaświadczeniem o dochodach rodziny z ostatnich 6 miesięcy mysłowiccy uczniowie mogą przynosić do siedziby OSK Kama przy ul. Mikołowskiej 4a do 17 lipca, do godz. 18 – dodaje Piotr Olszowski.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












