Jak podaje serwis netTG.pl, liczba zakażeń wirusem Covid-19 wśród pracowników Polskiej Grupy Górniczej wzrosła w miniony weekend o 17 osób. Najwięcej chorych jest obecnie w kopalni Mysłowice-Wesoła, gdzie odnotowano 35 przypadków.
Kolejne zakłady spółki PGG, w których wykryto zakażenia, to ruch Ziemowit kopalni Piast-Ziemowit (13 osób), ruch Halemba kopalni Ruda (8 osób) oraz kopalnia Murcki-Staszic (8 osób).
– Od początku epidemii w spółce stwierdzono 3 333 przypadki zakażenia. Infekcję ma za sobą 3 245 pracowników. W okresie weekendu odnotowano dwa ozdrowienia – czytamy na portalu netTG.pl.
Źródło: netTG.pl















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













