Sukces zawodników Lechii 06 Mysłowice z rocznika 2008. W niedzielę 15 listopada wywalczyli awans do III ligi wojewódzkiej.
Awans zapewniło młodym lechistom pokonanie w dwumeczu rówieśników z UKS-u Szopienice 3:1 i 6:0. Warto dodać, że drużyna prowadzona przez trenera Adriana Szpiecha od kilku lat regularnie wspina się po szczeblach coraz wyższych klas rozgrywkowych.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













