Drużyna funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Mysłowicach zdobyła brązowy medal podczas II Okręgowych Mistrzostw Służby Więziennej w Katowicach w zakresie Technik Interwencyjnych i Samoobrony.
W zawodach brało udział 16 dwuosobowych drużyn z jednostek penitencjarnych okręgu katowickiego. Funkcjonariusze rywalizowali w zakresie znajomości podstawowych przepisów ochronnych, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, umiejętności w zakresie stosowania technik interwencyjnych i samoobrony oraz strzelania dynamicznego z samopowtarzalnej strzelby gładkolufowej kal. 12. Mossberg.
Pomyślnie dla reprezentacji z Mysłowic zakończył się również konkurs indywidualny. Wysokie – czwarte miejsce zajął w indywidualnej rywalizacji funkcjonariusz mysłowickiego aresztu ppor. Artur Latkowski.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



