Trwa gra miejska, w której ciągle możecie wziąć udział. Szczegóły tutaj. Mieszkańcy nie żałują też grosza i zapełniają puszki WOŚP-u. Wolontariuszy spotkacie w różnych częściach miasta.
Bądźcie z nami od godz. 17 w studiu na żywo na naszym facebookowym fanpage’u! Więcej info tutaj.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)















































