Sezon zimowy trwa w najlepsze, nic więc dziwnego, że wielu mysłowiczan wyczekiwało ponownego otwarcia lodowiska w Parku Słupna. Niestety w najbliższym czasie nie będzie możliwości pojeżdżenia na łyżwach w naszym mieście. Na początku lutego doszło do awarii systemu mrożącego taflę i usterki nie dało się naprawić.
– Niestety usterka okazała się bardzo poważna, a jej naprawa wymaga zakupu nowej części instalacji – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach.
Pierwsze kroki w celu naprawy systemu mrożącego zostały już podjęte. MOSiR złożył wniosek do prezydenta miasta Dariusza Wójtowicza o zakup nowych rur mrożeniowych.
– Jednocześnie informujemy, że wystąpiliśmy do Prezydenta Miasta Mysłowice Dariusza Wójtowicza z wnioskiem o zakup nowych rur mrożeniowych, które pozwolą w sezonie zimowym 2021/ 2022 bezpiecznie oraz bezawaryjne korzystać z cieszącego się ogromną popularnością miejskiego lodowiska – dodaje MOSiR.
Tekst: Kamila Szymańska















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











