8 czerwca Szkoła Podstawowa nr 11 na Laryszu obchodziła święto patrona placówki, św. Jadwigi Królowej Polski.
Podczas zajęć świetlicowych uczniowie wspominali królową. Obejrzeli też filmiki edukacyjne o życiu i zasługach św. Jadwigi oraz wysłuchali legendy „Stopka królowej Jadwigi”. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie pięknych portretów patronki szkoły.
Tekst: Joanna Rudko-Zmarlak, Dorota Kolonko, Aleksandra Chmiel
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













