W miniony piątek na rynku mysłowiczanie bawili się podczas potańcówki. Początkowo tylko dzieci, ale im bardziej się ściemniało, tym więcej dorosłych było widać na parkiecie ustawionym w sercu naszego miasta.
Od godz. 19 na rynku grał zespół Wytrawni. Nie zabrakło takich hitów, jak „Careless Whisper” George’a Michaela, „Simply The Best” Tiny Turner czy tych najnowszych z list przebojów, jak choćby „Weź się przytul” Pawła Domagały. Następnie pałeczkę przejęli Michał Skiba i Sławek Pawlak, prowadząc dalszą część potańcówki – już do playlisty. Tańce trwały do godz. 22.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


























