Choć dopiero w nie wrócili, w miniony piątek mysłowiccy uczniowie pożegnali szkolne mury na kolejne dwa miesiące. Społeczność SP9 doświadczyła tego dnia jeszcze jednego, o wiele ważniejszego pożegnania.
Swoją długą i pełną edukacyjnych sukcesów karierę zawodową zakończyła Joanna Mędrzecka, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9. Podczas uroczystego apelu kończącego rok szkolny pożegnali ją nie tylko uczniowie, grono pedagogiczne i rodzice, ale także władze miasta.
Foto: UM Mysłowice
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)

















