W najbliższą sobotę 25 września Mysłowicki Ośrodek Kultury przy ul. Grunwaldzkiej wypełnią fani hip-hopu. Przed nami pierwsza edycja MC-e Festu.
– Współpracując z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury, chcielibyśmy zaprosić Was na wydarzenie promujące artystów z lokalnej oraz podziemnej półki. Wejście na koncert jest całkowicie bezpłatne – informują organizatorzy.
Zagrają: PJ, Kriss Rimesaya, Minister, Michu, Maciuch i Septima.
Impreza rozpocznie się o godz. 19.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











