W Komendzie Miejskiej Policji w Mysłowicach na właścicielkę oczekują dokumenty, portfel, karty bankomatowe oraz pieniądze należące do obywatelki Białorusi, które pozostawione zostały w autobusie komunikacji miejskiej.
– W miniony poniedziałek 27 września do komendy zgłosił się pracownik PKM-u Katowice, który podczas sprawdzania autobusu po zakończonym kursie znalazł torbę z portfelem, dokumentami, kartami bankomatowymi oraz pieniędzmi. Właścicielkę zguby, obywatelkę Białorusi, zapraszamy po odbiór rzeczy do mysłowickiej komendy przy ul. Starokościelnej 2. Kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki: 47 852 62 00 – informuje st. sierż. Damian Sokołowski, oficer prasowy KMP Mysłowice.
Źródło: KMP Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












