Z okazji Świąt Bożego Narodzenia prezentujemy fragmenty koncertu zespołu „Dyszka” ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Brzezince, podczas którego dzieci zaśpiewały najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne. Koncert został zorganizowany przez nauczycielki Katarzynę Adamek oraz Eleonorę Janowską.
{mp4remote}/images/itvm/2013/12/dyszka-koncert.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


