We wtorek 7 grudnia mysłowiccy strażacy zostali wezwani do pożaru naczepy samochodu ciężarowego na trasie S1 w kierunku Dąbrowy Górniczej. Opony pojazdu zapaliły się na skutek awarii hamulców.
– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palących się opon. Na czas gaszenia pożaru oraz usuwania uszkodzonej naczepy ruch w kierunku na Dąbrowę Górniczą był całkowicie zablokowany – informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach.
W działaniach brały udziały udział 3 zastępy PSP i 1 OSP.


















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











