12 stycznia już po raz 22 zagra wielka orkiestra świątecznej pomocy. W tym roku przyświecać będzie jej hasło „Na ratunek”, a wolontariusze będą zbierać datki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.
Finał WOŚP to także okazja do wspaniałej zabawy, która za sprawą Mysłowickiego Ośrodka Kultury nie ominie także Mysłowic. W studiu Telewizji Mysłowice gościmy Michała Skibę, wicedyrektora MOKu.
{mp4remote}/images/itvm/2014/01/gt-skiba.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


