Od 2 marca zajęty będzie kolejny odcinek ul. Bytomskiej od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Świerczyny.
W związku z tym nie będzie możliwości dojazdu ul. Dąbrowskiego do Bytomskiej. Ul. Dąbrowskiego stanie się ulicą bez przejazdu („ślepą”) oraz dwukierunkową. Parkowanie pojazdów zostanie ograniczone i będzie możliwe tylko po jednej stronie drogi. Jednocześnie będzie dopuszczone parkowanie pojazdów na ul. Słowackiego po jednej stronie jezdni.
Przypomnijmy, że utrudnienia związane są z modernizacją linii tramwajowej nr 14. Więcej na ten temat w naszym archiwalnym materiale: Ciężki sprzęt wjechał na Bytomską.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













