W celu polepszenia funkcjonowania i rozwoju Mysłowickiego Centrum Zdrowia, gmina pozyskała strategicznego inwestora. Od 2014 roku dawnym Szpitalem nr 1 zarządza Mysłowickie Konsorcjum Medyczne. Gościem itvm jest prezes szpitala – Kajetan Gornig, którego pytamy o nową wizję funkcjonowania placówki.
{mp4remote}/images/itvm/2014/01/gitvm-gornig.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


