Bony podarunkowe i inne prezenty zawieźli na swoich jednośladach członkowie Motocyklowych Mysłowic do podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych w mieście.
Przez cały maj Motocyklowe Mysłowice podczas licznych licytacji zbierały środki, by z okazji Dnia Dziecka sprezentować młodym ludziom bony podarunkowe. Równolegle trwała zbiórka zabawek i słodyczy. Udało się zebrać mnóstwo prezentów od mieszkańców oraz fundusze, dzięki którym 110 dzieciaków z mysłowickich placówek opiekuńczo-wychowawczych otrzymało 100-złotowe bony. 5 czerwca motocykliści wsiedli na swoje maszyny i zawieźli podarki do adresatów z Domu Dziecka im. św. Ojca Pio, Centrum Opiekuńczo-Wychowawczego „Nadzieja” oraz rodzinnych domów dziecka na Brzezince, Ławkach i Kosztowach.
Ich przejazd ulicami miasta zabezpieczali policjanci. Tego dnia motocykliści odwiedzili także mysłowicki rynek oraz park Słupna, gdzie odbywał się miejski Dzień Dziecka i Organizacji Pozarządowych. Tam zabierali maluchy na emocjonujące przejażdżki swoimi maszynami.
Foto: KMP Mysłowice
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













