Do parku Słupna powraca cykl „Muzyka nad wodą”, który będzie odbywać się w okresie wakacyjnym. Już w najbliższy piątek od godziny 19.00 hity polskiego rocka zagra trio w składzie Weronika Ruff, Kuba Bieniek i Sebastian Tworuszka.
Cykl „Muzyka na żywo” to idealna propozycja na spędzenie czasu przy dźwiękach muzyki w otoczeniu zieleni. Artyści będą występować na molo, a dla słuchaczy będą przygotowane leżaki i ławki na piaszczystej plaży parku Słupna. Wstęp wolny.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










