Od ponad miesiąca pełni funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach, wcześniej uczył wychowania fizycznego w II Liceum Ogólnokształcącym. Od lat wspierał inicjatywy młodych, za co otrzymał wyróżnienie „Przyjaciel Młodzieży”. Gościem Telewizji Mysłowice jest Pan Bartłomiej Gruchlik.
{mp4remote}/images/itvm/2014/01/gitvm-gruchlik2.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


