1 września w Mysłowickim Ośrodku Kultury został zainaugurowany kolejny semestr Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mysłowicach. Uczęszcza do niego 143 studentów (131 pań i 12 panów), co czyni go jednym z najliczniejszych na Śląsku.
Seniorzy spędzają tu czas m.in. na zajęciach muzycznych, aktywności fizycznej, nauce języka angielskiego czy wspólnych wyjściach do teatru. Na dobry początek nowego roku akademickiego wykład o domowych finansach w tych trudnych ekonomicznie czasach wygłosiła Marta Adamowicz.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)
























