Szyb Bończyk wraz ze sponsorami i wolontariuszami po raz 10. wesprą samotnych i potrzebujących w okresie Bożego Narodzenia. 24 grudnia w pięknej scenerii restauracji odbędzie się tradycyjna wigilia. A o szczegółach opowiedzą organizatorzy Aneta i Maciej Sikorowie, właściciele Szybu Bończyk oraz bistra Braks.
[arve url=”https://youtu.be/-U0pG2cQfkE”/]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












