Jeśli lubisz spędzać czas w gronie znajomych i przyjaciół, a przy tym kombinować i główkować, to gra Rummikub jest dla Ciebie idealna! Już w czwartek 8 czerwca odbędą się Mistrzostwa Mysłowic w Rummikub o puchar Prezydenta Miasta Mysłowice. Wystartują one o godzinie 13.00 w pubie J&P przy ulicy Gagarina 15.
Rummikub to gra popularna na całym świecie, dostępna w 25 wersjach językowych i sprzedana w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy. Organizowany w Mysłowicach turniej jest pierwszym w cyklu Grand Prix Śląska, który obejmuje również Gliwice, Katowice, Rybnik i Żory.
– Na turnieju w Mysłowicach będzie szansa na zdobycie awansu do mistrzostw Polski, które odbędą się 22 października w Warszawie. Ponadto czekają na Ciebie nagrody ufundowane przez naszych sponsorów – informuje Jarosław Nosek, organizator.
Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.
Źródło: Informacja prasowa















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












