„Halo? Policja? Ktoś skradł moje serce!” to tytuł komedii, którą w najbliższy piątek zaimprowizuje w Kultowym Kinoteatrze Znicz grupa Bez Puenty Impro.
– Spektakl ten to komedia romantyczna tylko dla widzów dorosłych. Bohaterami będą byli osadzeni, a publiczność zadecyduje, za co siedzieli i jak wygląda ich historia miłosna. Jesteście ciekawi? Przyjdźcie i sprawdźcie! – zachęca Mysłowicki Ośrodek Kultury.
Warto skorzystać z tego zaproszenia, bo improwizowany spektakl ma to do siebie, że więcej się nie powtórzy. Możecie też być spokojni: improwizatorzy nikogo nie „wyciągają” na scenę, a udzielenie inspiracji jest całkowicie dobrowolne.
Bez Puenty Impro to grupa zawodowych aktorów, muzyków i wokalistów. Choć występowali w wielu teatrach, to na dobre zadomowili się w Kultowym Kinoteatrze Znicz, gdzie raz w miesiącu odgrywają swoje formaty.
17 listopada, godz. 20:00, Kultowy Kinoteatr Znicz (MOK Brzezinka) przy ul. Laryskiej 5. Bilety w cenie 40 zł zakupicie tutaj oraz w kasach MOK-u.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













