W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o sukcesach st. sierż. Pawła Jankowskiego podczas Otwartych Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii Masters. Do przywiezionych z Łodzi czterech złotych krążków w miniony weekend dołączyło kolejne złoto oraz dwa srebra zdobyte przez policjanta z Mysłowic na mistrzostwach Śląska.
17 i 18 listopada na pływalni olimpijskiej w Gliwicach odbywały się Zimowe Mistrzostwa Śląska Open w pływaniu. Mundurowy z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach st. sierż. Paweł Jankowski został mistrzem i podwójnym wicemistrzem Śląska w pływaniu w kategorii Open. Złoty medal zgarnął na dystansie 50 m stylem grzbietowym (25,35 sek.), a dwa srebrne krążki na dystansie 100 m stylem grzbietowym (55,72 sek.) oraz stylem zmiennym (57,72 sek.).
Źródło: Komenda Miejska Policji w Mysłowicach















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












