W tym tygodniu w „Minął tydzień” m.in.: 32. finał WOŚP: Mysłowiczanie wrzucili do puszek rekordowe prawie 107 tys. zł. Czwórka kierowców w rękach mundurowych. Prowadzili z niewłaściwymi tablicami i „na podwójnym gazie”. Mysłowicka policja ma 2 nowe radiowozy.
Strona główna PROGRAMY Minął tydzień „Minął tydzień”: Mysłowiczanie wrzucili do puszek rekordowe prawie 107 tys. zł















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






![Informacja z ostatniej chwili – radni Mysłowic przyjęli budżet [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2024/05/Sesja-RM-218x150.jpg)





