19 czerwca Zarząd Stowarzyszenia Ognisk Edukacyjno-Artystycznych „Amadeusz” zaprasza do MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7 na koncert podsumowujący pracę uczniów w dobiegającym końca roku szkolnym. W programie pokaz zdolności wokalnych oraz gry na instrumentach.
Koncert rozpocznie się o godz. 17. Podczas wydarzenia wysłuchać będzie można brzmień muzyki klasycznej, filmowej oraz rozrywkowej. Na scenie zaprezentują się uczniowie „Amadeusza” z klasy śpiewu, fortepianu, skrzypiec, gitary i fletu poprzecznego. Na wydarzeniu obowiązuje wstęp wolny, więc każdego, kto będzie zainteresowany wysłuchaniem pięknych brzmień, zachęca się do zajęcia miejsca na widowni.
Współorganizatorem koncertu jest Mysłowicki Ośrodek Kultury.
Tekst: Karolina Migas















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












