5 lipca w ogrodzie Dziennego Domu Senior+ odbył się IV Piknik Międzypokoleniowy. Na uczestników czekało wiele atrakcji, w tym m.in. pokaz iluzjonisty.
Organizowanie pikniku to już tradycja w Dziennym Domu Seniora+. W tym roku do udziału zaproszono także pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej oraz podopiecznych z Domu Dziecka im. św. Ojca Pio w Mysłowicach.
– Wszystko po to, aby się poznać, połączyć różne pokolenia, zawierać nowe znajomości, a przy tym wszystkim bardzo fajnie się bawić – mówi Celina Kuszewska, kierownik Dziennego Domu Senior+.
Tematem tegorocznej edycji była magia: rozsiewana po ogrodzie nie tylko przez wróżkę „Dzwoneczka”, ale także iluzjonistę – Rafała Mulkę, znanego m.in. z programu „Mam Talent”, który podczas swego pokazu zapraszał do interakcji zaproszonych gości.
Na koniec każdy z uczestników wyszedł nie tylko z dobrym humorem, ale również z drobnymi upominkami wykonanymi przez pensjonariuszy, gadżetami z Urzędu Miasta Mysłowice oraz dyplomem za uczestnictwo.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






























