Do 4 października w sześciu lokalizacjach na terenie Mysłowic, Zarząd Transportu Metropolitalnego zamontuje biletomaty.
Biletomaty pojawią się przy następujących przystankach: Dworzec PKP (kierunek Brzezinka), Brzezińska Centrum (kierunek Katowice), Dzierżonia Centrum (kierunek Kopalnia), Kosztowska Centrum (kierunek Katowice), Ziętka Kościół (kierunek Katowice) oraz Krakowska Centrum (kierunek Sosnowiec).
– Montaż potrwa do 4 października, natomiast biletomat na ul. Krakowskiej zostanie zamontowany po remoncie ulicy – informuje mysłowicki magistrat.
Inwestycja ma na celu zwiększenie dostępności biletów oraz usprawnienie obsługi pasażerów komunikacji miejskiej.
Źródło: Urząd Miasta Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













