7 maja zespół Negatyw obchodził 10- lecie pracy artystycznej. Ten alternatywny zespół z Mysłowic na swoim koncie ma już 4 długogrające płyty i jest w trakcie nagrywania kolejnego krążka. Dla wszystkich fanów, 2 czerwca zespół wystąpi na mysłowickim Rynku. Koncert odbędzie się w ramach Świętojańskich Dni Mysłowic. Negatyw do wykonania kilku wspólnych utworów zaprosił Tymona Tymańskiego, Olafa Deriglasoffa oraz Marcina Babko. Przed zespołem NEGATYW zagrają: Korbowód, The October Leaves oraz Neony.
{mp4remote}/images/itvm/2012/05/rt-mietall-walus.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


