Fundacja Bajtel – Mysłowice Pomagają, zaprasza na ostatnie dni Kiermaszu Świątecznego. Jutro, na zakończenie kiermaszu, fundacja zaplanowała spotkanie z Mikołajem i wspólne kolędowanie.
– Kiermasz cieszy się dużym zainteresowaniem. Rzeczy, które można znaleźć na kiermaszu, zostały pozyskane ze szkół albo są własnoręcznie wykonane przez wolontariuszy z Fundacji. Wspierają nas na naszym stoisku wolontariusze, uczniowie z mysłowickich szkół – mówi Magdalena Drabek z Fundacji Bajtel.
Na stoisku spotkacie wolontariuszy dziś (20 grudnia) od 15:00 do 19:00, a jutro (21 grudnia) od 15:00 do 18:00. Ostatni dzień kiermaszu zapowiada się wyjątkowo. Stoisko odwiedzi św. Mikołaj, odbędzie się też wspólne kolędowanie. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele statutowe fundacji.



















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












