„Feel” to wciąż wiodąca kapela na polskim rynku muzycznym, która jest laureatem licznych nagród. W Mysłowicach swoim występem zespół uświetnił mistrzostwa świata w siatkówce plażowej. Po koncercie udało nam się porozmawiać z Piotrem Kupichą – liderem zespołu, który opowiadał o najbliższych planach zespołu, miłości do śląska i szacunku dla publiczności i swoich fanów.
{mp4remote}/images/itvm/2012/04/rt-kupicha.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


