To jest weekend pełen słońca i włoskich smaków! Jolanta Kleser, znana trenerka kulinarna i autorka książek, otwiera swoje nowe miejsce – Przystanek Południe u Joli Kleser w Mysłowicach.
Wydarzenie pod nazwą „Lato Gelato” odbywać się będzie 21 i 22 czerwca, zapraszając gości do zanurzenia się w śródziemnomorskiej atmosferze. Jolanta Kleser, znana z programów telewizyjnych i warsztatów kulinarnych, stworzyła Przystanek Południe jako miejsce, które pachnie rozmarynem, pieczonym czosnkiem i cytryną z Amalfi.
Przystanek Południe mieści się w Mysłowicach, w leśnej dzielnicy Ławki. Więcej już wkrótce na itvm.pl















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)































