W tym tygodniu gościem w „Rozmowie tygodnia” jest Marek Lis, Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa Publicznego i Reagowania Kryzysowego Urzędu Miasta Mysłowice. W rozmowie z nami opowiada o nowej siedzibie Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz zadaniach jakie przed nim stoją, w szczególności w zakresie zapobiegania sytuacjom kryzysowym i przygotowania do przejmowania nad nimi kontroli w drodze zaplanowanych działań, we współpracy z odpowiednimi służbami.
{mp4remote}/images/itvm/2012/09/rt-lis.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


