Miłośnicy książek, kawy i dobrego towarzystwa będą mieli okazję spędzić środowe popołudnie w wyjątkowy sposób. W kameralnej atmosferze biblioteki odbędzie się spotkanie dyskusyjnego klubu książki „Dobre książki i kawa”.
Tym razem uczestnicy klubu pochylą się nad twórczością dwóch autorek – Sabiny Waszut i Anny Rybakiewicz. Będzie to okazja, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami, posłuchać innych interpretacji i lepiej zrozumieć literacki świat stworzony przez pisarki. To wszystko przy filiżance kawy, co z pewnością nada wydarzeniu jeszcze bardziej przyjaznego charakteru.
Jak czytamy na profilu placówki, do klubu książki można dołączyć w dowolnym momencie. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 27 sierpnia, o godz. 17 w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Mikołowskiej 11.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













