W Szkole Podstawowej nr 15 im. Alfreda Szklarskiego w Mysłowicach uczczono 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Podczas wieczornicy uczniowie zaprezentowali wzruszający program artystyczny poświęcony historii, wolności i miłości do Ojczyzny.
Patriotyczne pieśni, wiersze i sceny historyczne przypomniały, jak wielką wartością jest niepodległość i jak ważne jest pielęgnowanie pamięci o bohaterach, dzięki którym możemy dziś żyć w wolnym kraju.

















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













