Podczas ferii zimowych Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na zajęcia stacjonarne w ramach Akcji Zima w Mieście, organizowane w filiach MOK-u na terenie Mysłowic.

Zajęcia zaplanowano w dniach od 16 do 27 lutego 2026 roku, w godzinach od 10.00 do 15.00.

W pierwszym tygodniu, od 16 do 20 lutego, zajęcia odbędą się w filiach MOK Grunwaldzka, MOK Brzęczkowice oraz MOK Morgi. W drugim tygodniu, od 23 do 27 lutego, program realizowany będzie w MOK Brzezinka, MOK Dziećkowice i MOK Wesoła.

W programie przewidziano zajęcia plastyczne i ruchowe, projekcje filmowe, warsztaty teatralne, eko-warsztaty, zajęcia z gliny oraz gry i zabawy interaktywne prowadzone w salach i w plenerze.

Akcja Zima w Mieście skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Koszt udziału wynosi 190 zł za tydzień. Zapisy ruszą wkrótce. MOK zachęca do śledzenia mediów społecznościowych jednostki.