Podczas ferii zimowych Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na zajęcia stacjonarne w ramach Akcji Zima w Mieście, organizowane w filiach MOK-u na terenie Mysłowic.
Zajęcia zaplanowano w dniach od 16 do 27 lutego 2026 roku, w godzinach od 10.00 do 15.00.
W pierwszym tygodniu, od 16 do 20 lutego, zajęcia odbędą się w filiach MOK Grunwaldzka, MOK Brzęczkowice oraz MOK Morgi. W drugim tygodniu, od 23 do 27 lutego, program realizowany będzie w MOK Brzezinka, MOK Dziećkowice i MOK Wesoła.
W programie przewidziano zajęcia plastyczne i ruchowe, projekcje filmowe, warsztaty teatralne, eko-warsztaty, zajęcia z gliny oraz gry i zabawy interaktywne prowadzone w salach i w plenerze.
Akcja Zima w Mieście skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Koszt udziału wynosi 190 zł za tydzień. Zapisy ruszą wkrótce. MOK zachęca do śledzenia mediów społecznościowych jednostki.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













