5 czerwca siedziba główna Mysłowickiego Ośrodka Kultury oraz wszystkie filie będą nieczynne.
Osoby planujące w tym dniu wizytę proszone są o uwzględnienie tej zmiany przy planowaniu swoich spraw i odwiedzin.
Przerwa w działalności placówek związana jest z intensywnymi przygotowaniami do nadchodzących wydarzeń kulturalnych i społecznych, które będą odbywać się w najbliższych dniach. Mieszkańców i wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia publikowanych na naszej stronie informacji oraz udziału w przygotowanych atrakcjach.
Choć tego dnia nie będzie możliwości skorzystania z oferty stacjonarnej MOK i filii, przedstawicieli instytucji będzie można spotkać w Parku Zamkowym, gdzie zaplanowane zostały liczne występy gwiazd i atrakcje dla całych rodzin.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









