W Powstańczej Strefie Pamięci przy ul. Bytomskiej odbyły się mysłowickie obchody Narodowego Dnia Powstań Śląskich.

W Powstańczej Strefie Pamięci przy ul. Bytomskiej kwiaty złożyli m.in. wiceprezydenci Mysłowic Wojciech Chmiel i Mateusz Targoś. W uroczystości uczestniczyli również przedstawiciele Rady Miasta Mysłowice, Mysłowickiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice, organizacji pozarządowych, służb mundurowych oraz mysłowickich szkół.

Spotkanie było okazją do oddania hołdu uczestnikom Powstań Śląskich i przypomnienia ich wkładu w historię regionu.