Teren po rozebranym hotelu Gościniec przy ul. Krakowskiej w Mysłowicach ma szansę odzyskać życie. Do Urzędu Miasta wpłynął wniosek o pozwolenie na budowę budynku usługowo-mieszkalnego z garażem podziemnym i dwupoziomowym parkingiem.

Inwestorem jest spółka Budoprimex Budownictwo, która po rozbiórce zniszczonego obiektu przystępuje do kolejnego etapu zagospodarowania nieruchomości. Jeśli magistrat wyda zgodę, w miejscu dawnego Gościńca powstaną nowe mieszkania oraz lokale usługowe.