Z powodu awarii na sieci wodociągowej należącej do MPWiK, kierowcy korzystający z ulicy Bytomskiej muszą zmienić trasę swojego przejazdu. Aktualnie zamknięte jest już torowisko, dla samochodów przejazd będzie zamknięty od godziny 12:00.
[KGVID width=”640″ height=”360″]http://w.itvm.pl/2016/08/awaria-bytomska.mp4[/KGVID]
Awaria wymagała szybkiej reakcji MPWiK, który w celu jej usunięcia musi przeprowadzić prace przy wyłączonej z ruchu drodze.
Objazd dla samochodów osobowych wyznaczono przez rynek, natomiast dla samochodów ciężarowych i autobusów przez ulicę Towarową.
Ze względu na duży zakres awarii, służby nie są w stanie określić do kiedy mogą potrwać utrudnienia. Mieszkańcy muszą się liczyć z możliwymi przerwami w dostawie wody.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












