Mysłowicki magistrat postanowił odnowić dwa zdewastowane przystanki autobusowe: pierwszy w centrum miasta przy dworcu PKP oraz wiatę przy szkole w dzielnicy Larysz.
Aktualnie dobiegają końca prace na przystanku autobusowym przy dworcu PKP w stronę Brzęczkowic. Koszt całego remontu to ponad 11 tys. zł.
– Wyczyszczona została metalowa konstrukcja przystanku, zamontowane zostały nowe szyby wraz z ramami oraz ławeczki. W najbliższych dniach pod zadaszeniem pojawi się również gablota, w której znajdziemy rozkład jazdy – informuje Kamila Szal, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Mysłowice.
Odnowiono także zdewastowaną wiatę przystankową w dzielnicy Larysz w pobliżu szkoły. Koszt tego remontu to ponad 2,5 tys. zł.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









