Dobiegła końca kampania promująca naukę w mysłowickich szkołach ponadgimnazjalnych.
Akcja okazała się być strzałem w dziesiątkę i odbiła się szerokim echem zarówno w Mysłowicach jak i miastach ościennych. Pomysłodawcą kampanii był Dyrektor Kancelarii Prezydenta – Wojciech Król, który w „Rozmowie tygodnia” opowiada o szczegółach jej przebiegu.
{mp4remote}/images/itvm/2013/06/rt-wkrol.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


