Jak informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, jeszcze tej nocy (16-17.11) mieszkańcy Starego Miasta, Centrum, Piasku w tym w szczególności ul. Boliny mogą spodziewać się przerw w dostawie bieżącej wody. W kranach będzie sucho od 22:30 do 6:00 rano.
– Przerwa w dostawie wody jest spowodowana pracami przy przepięciu wodociągu. – informuje dyspozytor MPWiK
We wspomnianych miejscach, na czas przerw w dostawie wody kursować będzie mobilny beczkowóz.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












