Cztery lata temu Edward Lasok wygrał wybory i został Prezydentem Miasta Mysłowice. W drugiej turze zdobywając ponad 82% głosów mysłowiczan, zakończył ośmioletni okres rządów Grzegorza Osyry. Przed niedzielnymi wyborami, podczas których Edward Lasok będzie starał się o reelekcję, nadszedł czas na podsumowanie jego pracy.
{mp4remote}/images/itvm/2014/11/gitvm-lasok.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


