Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku. Życzenia wszelkiej pomyślności oraz szczęśliwych chwil spędzonych w gronie najbliższych, mieszkańcom Mysłowic życzy prezydent Edward Lasok.
[KGVID width=”640″ height=”360″]http://w.itvm.pl/2016/12/zyczenia-prezydent2.mp4[/KGVID]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












